dimg/yazi/26645250662531724539yaya-koruma-sistemi.jpg

Yaya algılama ve koruma sistemi çağımızın en iyi araç özelliklerindendir. Bu sistem bir kişinin aracınızın önüne yakın bir mesafede yürüdüğünü otomatik olarak sezer. Yani sizin yola dikkat etmediğiniz zamanlarda da yaya koruma sistemi sürekli çaılışır olası dalgınlık anında olabilecek vurmaları engeller. Ancak yaya algılama ve koruma sistemiyle, otomobilin sensörleri kişinin yakınında olduğunu algılar ve ardından aracı durdurmak için otomatik olarak acil freni uygular. Sürücü hiçbir şey yapmasada gün kurtarılır

En İyi 3 Özelliği

Sensörler -  Aracınızın önünden biri geçecek olursa araba anlar ve 10 m'den daha kısa mesafelerdeyse acil durum freni uygular.

Video Kamera - Bazı versiyonları, aracınızın önündeki bir kişiyi tespit etmek için video kamera kullanır. Kişinin mesafesini ve hareketini anında anlayabilir ve aşırı yaklaştığında ani fren yapar.

Otomatik Frenleme - Arabanızın önünde birini fark ettiğiniz gibi frene yüklenirsiniz fakat tepki süreniz yeterince hızlı değilse, önünüzdekine vurabilirsiniz. Bu sistemle araç sizin tepkinizi beklemeden kendi anında müdahale eder.

.


Sende Bi' Şeyler De!

Success/Error Message Goes Here

Ücretsiz Uygulamalar

Yukarı